Kategórie:

BOSS EV-30

Poštovné zadarmo

Výrobca: BOSS
Katalógové číslo: EV-30
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 5

Ak potrebujete profesionálny Expression pedál v kompaktnom formáte, BOSS EV-30 je najlepšia voľba. Vďaka malým rozmerom ho perfektne natlačíte aj do malého pedalboardu. Tankuvzdorný hliníkový rám pedálu je zárukou odolnosti a famóznej spoľahlivosti spájanej so značkou BOSS.

 
 ks
Vaša cena s DPH: 99 EUR
 

Inovatívny interný mechanizmus EV-30 má úžasne hladký chod a umožňuje precízne ovládanie parametrov, na ktoré ste zvyknutí zo špičkových pedálov plnej veľkosti. S dvomi Expression výstupmi ušetríte ďalšie miesto v pedalboarde - teraz môžete ovládať dve rôzne zariadenia jedným pedálom. Výstupy sú elektronicky izolované a dokonale chránené pre rušením zo slučky uzemnenia.

S novým EV-30 môžete v reálnom čase ovládať parametre mnohých kompaktných pedálov BOSS, ktoré sú vybavené vstupom pre Expression pedál. Je ideálny aj pre používanie s multi-efektovými procesormi a spínacími systémami BOSS. Praktický spínač polarity značne rozširuje kompatibilitu a možnosti využitia tohto pedálu aj s inými zariadeniami; EV-30 môžete používať prakticky s akýmkoľvek zariadením podporujúcim ovládanie typu Expression.

 

  • Expression pedál v priestorovo nenáročnom formáte a s pevným hliníkovým telom
  • Hladký chod s maximálnymi možnosťami ovládania
  • Izolované duálne Expression výstupy pre ovládanie dvoch zariadení jedným pedálom
  • Nezávislé nastavenie rozsahu pedálu pre každý výstup
  • Funguje s 1/4" TRS Expression vstupmi na kompaktných pedáloch, multi-efektoch, klávesoch, MIDI ovládačoch a ďalších zariadeniach
  • Spínač Polarity zabezpečuje kompatibilitu s väčšinou zariadení, ktoré podporujú ovládanie typu Expression
  • Odolné a priestorovo nenáročné vyhotovenie podobné pedálom FV-30H/L a PW-3
  • Súčasťou balenia je 1/4" TRS (stereo) kábel)

 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie