Kategórie:

Ibanez AW65ECE Artwood Cutaway Dreadnought Natural Low Gloss

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: IBANEZ
Katalógové číslo: AW65ECE-LG
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 5

Elektro-akustická gitara, Typ tela: Dreadnought, Séria: Artwood, Vrchná doska: masívny céder, Zadná doska, Luby: mahagón, Krk: mahagón, Hmatník: palisander, Počet pražcov: 20, Menzúra: 25,6" (651mm), Šírka nultého pražca: 1,7" (43mm), Kobylka: palisander, Ladiaca mechanika: Ibanez Smooth Tuner AS, Elektronika: Fishman Sonicore, Ibanez SST preamp, ladička, Povrchová úprava: Natural Low Gloss.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 325 EUR
 

AW65 ECE od spoločnosti Ibanez je elektro-akustická gitara s typom tela Dreadnought zo série Artwood. Táto séria ponúka nástroje, ktoré v sebe spájajú kombináciu tradičných akustických gitár s modernými postupmi pri konštruovaní. Gitara disponuje skvelou ovládateľnosťou, výbornou hrateľnosťou, vysokou kvalitou a samozrejme úžasným zvukom. Vrchná doska AW65 ECE je vyrobená z masívneho cédru a zadná doska a luby sú z mahagónu. Krk nástroja, rovnako zhotovený z mahagónu, je osadený palisandrovým hmatníkom s 20 pražcami. Dĺžka menzúry je 25,6" (651mm) a šírka nultého pražca je 1,7" (43mm). Pozlátený hardware obsahuje palisandrovú kobylku a ladiacu mechaniku Ibanez Smooth Tuner AS. Kvalitný prenos zvuku zabezpečuje elektronika zložená zo snímača Fishman Sonicore a predzosilňovača Ibanez SST. Gitara je doplnená o vstavanú ladičku a 3-pásmový ekvalizér. Povrchová úprava nástroja je Natural Low Gloss.

 
ibanez_aw65ecelg-1ibanez_aw65ecelg-1

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie