Kategórie:

Kawai KDP110R

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: KAWAI
Katalógové číslo: KDP110R
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 5

Výhodne nakúpte aj príslušenstvo v sade – stojan, slúchadlá, stoličku alebo lavičku. Pošlite nám svoj kontakt a vypracujeme Vám výhodnú cenovú ponuku.
Chcem výhodne kúpiť aj príslušenstvo v sade.


Digitálne piano s 88-klávesovou klaviatúrou, ktorý poskytuje vysokokvalitný klavírny mechnizmus, nádherne výrazný zvuk koncertného klavírneho krídla Shigeru Kawai SK-EX a moderné funkcie, ktoré z neho robia skvelý nástroj pre začiatočníkov a mierne pokročilých hráčov.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 929 EUR
 

Ponúka zvukovú technológiu Harmonic Imaging s 15 výnimočnými nástrojovými zvukmi (vrátane 4 klavírnych zvukov), pedálový systém Grand Feel a 192-hlasovú polyfóniu. Klaviatúra je vybavená mechanizmom s tromi snímačmi a detekciou rýchlosti kladiviek (Response Hammer Compact II) a 88 klávesami s matným povrchom a stereo samplingom. Piano poskytuje režimy pre hru dvoch alebo štyroch rúk, funkciu Virtual Technician vo verzii Smart Mode a Advanced Mode, 240 lekcií, 6 typov reverbu a zabudovaný stereo reproduktorový systém s výstupným výkonom 40 W. Je vybavený aj technológiou Spatial Headphone Sound s 5 ekvalizačnými nastaveniami, ktorá automaticky vylepšuje zvuk v slúchadlách pripojených cez 3,5 mm alebo 6,3 mm vstup. Medzi ďalšie charakteristiky patrí pripojenie Bluetooth a USB MIDI a posuvný kryt klaviatúry. Rozmery: 405 x 1360 x 855 mm. Hmotnosť: 39 kg. Povrchová úprava Rosewood.

 
kawai_kdp110r-1kawai_kdp110r-1
kawai_kdp110r-2kawai_kdp110r-2

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie