Kategórie:

Korg microKEY2 Air-25

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: KORG
Katalógové číslo: KRMICRK225A
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 3

Bluetooth MIDI klávesnica
Ovládanie bez drôtov.

Povaľuje sa vo vašom hudobnom štúdiu príliš veľa káblov? Prekáža vám tým doslova a do písmena vo vašej tvorbe alebo hranie?

KORG, výrobca skvele predávanej série microKEY a súčasne tiež tvorca progresívnej microKEY2 série, vám prostredníctvom nových bezdrôtových MIDI kontrolerov radu microKEY Air ponúka jasné riešenie!
Bezdrôtové pripojenie k iPadu, iPhone alebo Mac

 
 ks
Vaša cena s DPH: 99 EUR
 

Nový microKEY Air podporuje "Apple Bluetooth Low Energy MIDI" Môžete tak jednoducho prepojiť s iPad / iPhone hudobnými aplikáciami ako sú napríklad KORG Gadget, KORG Module a GarageBand, rovnako ako s hudobnými a MIDI kompatibilnými programy, ktoré máte vo svojom Macu. Starostlivé zladenie Bluetooth funkcií prináša vynikajúcu stabilitu a minimálne oneskorenie, navyše všetko bez drôtov a káblov.

Mesiac bez výmeny batérie

Za predpokladu používania priemerne jednu hodinu denne umožní batéria približne jeden mesiac prevádzky bez výmeny. A čo je ešte lepšie - microKEY Air beží len na dve AA batérie.

USB alebo bez USB?

MicroKEY Air možno samozrejme pripojiť aj cez USB kábel. Pretože cez USB sa potom microKEY súčasne nabíja, stačí pre prepojenie s Mac, alebo Windows iba jediný USB kábel. Nie je pritom potrebné inštalovať žiadne ovládače, proste len pripojíte a môžete začať hrať. Druhá generácia navyše prináša konektivitu s iPad a iPhone. K celému prepojeniu stačí Apple Lightning - USB camera adaptér a jeden USB kábel, potom už môžete plne využívať šikovné aplikácie, ako sú KORG Gadget, KORG Module alebo GarageBand.

Kompaktná a prirodzená klaviatúra

Klaviatúra KORG Natural Touch mini keyboard bola starostlivo navrhnutá pre čo najlepší komfort hry, pritom však ponúka kompaktné rozmery. Presne podľa svojich potrieb si môžete vybrať z dostupných variantov modelu buď sa 25, 37, 49 alebo 61 klávesami.

S iPhone a microKEY si môžete užiť skvelý zvuk kdekoľvek

KORG Module a microKEY sú najlepšie kombinácie pre mobilné vystúpenie. S novým microKEY Air s bezdrôtovým pripojením cez Bluetooth MIDI, váš iPhone sa ihneď premení na kvalitný zvukový modul. Vo vašej izbe, pri cvičení v štúdiu, pri jazde v idúcom vozidle alebo vonku, je ľahké spojiť ich a ponoriť sa do úžasných zážitkov z hry, nech ste kdekoľvek.

Možnosť pripojenia pedálu

Varianty modelu sa 37, 49, a 61 klávesmi sú vybavené vstupom pre pripojenie damper pedálu. Verzia s 25 klávesmi namiesto toho ponúka sustain tlačidlo, ktorým je damper funkcia implementovaná. Na všetkých variantoch modelu je možné ďalej za súčasného využitia tlačidlá oktáv a funkcie transpozícia hrať kompletný rozsah MIDI tónov. Varianty sa 37, 49 a 61 klávesami sú osadené pitch bend kolieskami a tiež kolieskami pre riadenie modulácie. Tieto funkcie je možné na 25-klávesové verzii ovládať pomocou joysticku, rovnako ako funkciu arpeggiatora, takže cez kompaktné rozmery tohto modelu máte po ruke plnú kontrolu nad všetkými týmito dôležitými parametrami.

Nabitý balíček hudobného softvér úplne zadarmo

microKEY je dodávaný spolu s balíčkom hudobných programov, vrátane špeciálnej edície populárneho KORG Gadget a KORG Module plus KORG Legacy Collection, zahŕňajúce päť klasických KORG nástrojov vo forme plug-inov. Vďaka tomu už nemusíte k microKEY dokupovať žiadny ďalší softvér; môžete začať hneď robiť hudbu.

 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie