Kategórie:

Line 6 AMPLIFi 75

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: LINE 6
Katalógové číslo: HN146588
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 3

Amplifi 75 je jedinečné gitarové kombo, ktoré sa nepodobá ničomu, na čom ste kedykoľvek doteraz hrali. Revolučné multifunkčné zariadenie, ktoré dokáže preniesť do zvuku detaily, ktoré iné zosilňovače jednoducho nedokážu poskytnúť. Je to vynikajúci všestranný gitarový zosilňovač s digitálnymi efektmi a zároveň hifi zariadenie na prehrávanie hudby. Cez Bluetooth do neho možno streamovať hudbu z akéhokoľvek zdroja, prehrávať ju alebo s ňou jamovať.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 329 EUR
 

POZOR! 28.10.2014 bola slávnostne predstavená Android aplikacia AMPLIFi Remote.
Vďaka nej sa mnohonásobne rozširuje predajný potenciál týchto revolučných aparátov!
Aby to však fungovalo správne, je nutné skontrolovať resp. nainštalovať nový firmware.
Je to veľmi jednoduché, s týmto NÁVODOM to zvládne každý zákazník sám doma.

Filozofiou Amplifi je ponúknuť Vám k dispozícii všetky zvuky, ktoré poznáte zo stoviek hitových nahrávok. Pomocou aplikácie pre iOS zariadenia môžete dokonca sami vytvárať vlastné aparáty a efekty, ukladať akákoľvek nastavenie do Amplifi, iPhonu alebo iPadu či cloudového úložiska a samozrejme akékoľvek presety zdieľať s ostatnými gitaristami po celom svete. Vďaka tomu je isté, že vždy nájdete zvuk, ktorý potrebujete.

Základom kvalitného zvuku je špeciálna konfigurácia 5 reproduktorov. V strede je špeciálny 8-palcový gitarový reproduktor Celestion, ktorý dopĺňajú dva stredové reproduktory a dva výškové reproduktory. Pokryté je tak celé frekvenčné spektrum. Umožňuje to aj jedinečné spracovanie zvuku, kedy takzvané "post - efekty" (modulácia, delay a reverby) sú spracované zvlášť a neprehráva ich stredný reproduktor, ale len prídavné reproduktory. Podobná konfigurácia je voľbou číslo jedna pre väčšinu profesionálnych gitaristov.

Takáto konfigurácia je samozrejme ideálna aj v prípade, ak chcete Amplifi použiť ako domáci hifi systém. Hudbu do tohto aparátu dostanete ľahko, a to bezdrôtovo pomocou Bluetooth technológie - z iOS zariadenia, Android zariadenia, notebooku alebo stolového počítača. Pritom Vám ale nič nebráni zároveň Amplifi využiť ako gitarový zosilňovač a jamovať s obľúbenými skladbami.

Základné ovládanie je možné priamo na Amplifi, na hornom paneli sú okrem vstupu pre gitaru ovládače Drive, Bass, Mid, Treble FX, Reverb a Volume / Blend pre nastavenie skreslenia, ekvalizácie, sily efektu, reverbu a hlasitosti, či pomeru medzi gitarou a podkladom, zároveň tu možno vyberať zo 4 presetov. To je ale len minimum toho, čo sa dá s Amplifi robiť, ak využijete aplikáciu Amplifi Remote, napríklad v iPade alebo iPhone. Vďaka nej budete môcť absolútne presne nastaviť všetky parametre zvuku a signálového reťazca. Pracovať môžete s takmer 200 efektmi a simuláciami aparátov, z ktorých možno použiť až 8 súčasne. A ak by vám to bolo málo, môžete využiť službu, ktorá automaticky na základe vloženia skladby vyberie taký preset, s ktorým sa danému zvuku přiblížite najviac.

Sčítané a podčiarknuté, Line 6 Amplifi je jedinečné zariadenie typu "všetko v jednom", ktoré nahradí všetko, čo doposiaľ gitarista potreboval. Vďaka moderným technológiám Vám nebráni nič v tom, aby ste mohli hrať kedykoľvek a kdekoľvek so zvukom, aký si vysnívate.

Technické údaje

• Gitarové modelingové kombo
• Výkon : 75 W
• Reproduktory : 1x8" Celestion + 2x mid driver + 2x high driver
• Ovládanie : Gain, Bass, Middle, Treble, FX, Reverb, Volume / Blend
• Vstupy : Guitar - In, Aux - In
• Slúchadlový výstup
• 4 zabudované presety + neobmedzené množstvo presetov dostupných cez Amplify Remote aplikáciu pre iOS zariadenia
• Stereo signálový reťazec
• Kompatibilné s nožnými ovládačmi Line 6 FBV MkII
• USB rozhranie
• Bluetooth rozhranie

Technické údaje - Amplifi Remote iOS7 App
• Vyše 70 simulácií aparátov
• Vyše 20 simulácií reproboxov
• Vyše 100 efektov
• Možné použiť až 8 efektov súčasne
• Možnosť diaľkovo ovládať zvuk aparátu
• Funkcia automatického nastavenia presetu podľa nahrávky
• Prístup k tisícom presetov online
• Prepojenie s cloud úložiskom

AMPLIFi ako Bluetooth speaker:Ako si nájsť viac času na gitaru a ako si viac užiť cvičenie:Najrýchlejšia a najjednoduchšia cesta k jamovaniu:Predstavenie aplikácie AMPLIFi Remote 1.2:Oficiálne AMPLIFi zvukové vzorky (časť 1.):Oficiálne AMPLIFi zvukové vzorky (časť 1.):

 

Alternatívna ponuka

Kat.číslo Názov s DPH
HN146587 Line 6 AMPLIFi 150 429 EUR
amplifi75-ios.jpgamplifi75-ios.jpg
amplifi75-slant.jpgamplifi75-slant.jpg
amplifi75-speakers.jpgamplifi75-speakers.jpg
amplifi75-top.jpgamplifi75-top.jpg

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie