Kategórie:

Line 6 HX EFFECTS

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: LINE 6
Katalógové číslo: HX-EFFECTS
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 5

Multi-efektový gitarový procesor v kompaktnom formáte kompatibilným s väčšinou pedal boardov, ktorý ponúka viac ako 100 efektov prevzatých z oceňovaných hardvérových a softvérových procesorov Helix, pričom využíva rovnaký audio engine HX a výkonné digitálné signálové procesory (DSP) pre simultánne spracovanie až deviatich efektov.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 495 EUR
 

Efekty zahŕňajú skreslenia, delaye, reverby, modulácie, pitch/synth/filtre, kompresory/limitery, ekvalizéry, wah-y či slučku so šiestimi spínačmi, plus ďalšie efekty z knižnice Legacy prevzaté z Line 6 modelov M13, M9, M5, DL4TM, MM4 TM, FM4 TM a DM4 TM. Jednotka precízne emuluje správanie dokonca aj tých najsvojráznejších “vintage” efektov tým, že modeluje ich jednotlivé kompomenty. Zvuk efektov je možné ďalej bez námahy editovať a monitorovať pomocou ôsmich nožných spínačov s kapacitným snímaním, šiestich LCD pásikov a farebne označených LED krúžkov. Používateľ dokonca môže načítať vlastné impulzné odpovede (IR) pre fázový/FOH routing a akustickú rezonanciu tela gitary. Procesor tiež ponúka možnosť výberu analógového bypassu alebo DSP bypassu s lineárnym oneskorením, zatiaľ čo 123dB dynamického rozsahu zaručuje výnimočnú hĺbku, citlivosť a veľmi nízky hluk. Rozsiahle možnosti smerovania a ovládania poskytujú flexibilitu v štúdiu alebo na pódiu a zaručujú jednoduchú integráciu so štandardnými pedálmi a zosilňovačmi.

 
line6_hx_effects-1line6_hx_effects-1

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie