Kategórie:

Roland GP 7PE V-PIANO Grand Digital Piano

Poštovné zadarmo

Výrobca: ROLAND
Katalógové číslo: 411411132
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 3

Výhodne nakúpte aj príslušenstvo v sade – stojan, slúchadlá, stoličku alebo lavičku. Pošlite nám svoj kontakt a vypracujeme Vám výhodnú cenovú ponuku.
Chcem výhodne kúpiť aj príslušenstvo v sade.


Digitálne piáno - majstrovské V-Piano sa dočkalo nového grand-piano kabinetu s jedinečným multikanálovým zvukovým systémom, ktorý vďaka svojmu prirodzenému a zároveň inteligentnému prednesu zvuku stiera rozdiely medzi digitálnym a akustickým svetom.

 
 ks
Vaša cena s DPH: 18 699 EUR
 

Vyššia forma klavíra. Maximálny akustický zážitok.

Klavír Roland V-Piano získal od svojho uvedenia v roku 2009 množstvo medzinárodných ocenení. Vďaka novátorskému prístupu tvorby zvuku, ale najmä autentickému zvuku a pocitu z hrania získal rešpekt aj u popredných svetových klaviristov, ktorí tento nástroj ihneď zamilovali a hrajú na ňom. Začiatok roka 2011 je ďalším míľnikom klavírov Roland – predstavujeme vám V-Piano Grand!

Inovácie sa dotkli aj samotného srdca klavíra – vylepšenia zvukového generátora a nové modely klavírov. Vitajte vo svete hudobnej inovácie!

 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie