Kategórie:

Shure P3TERA215CL-H20

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: SHURE
Katalógové číslo: S P3TERA215CL-H20
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 5

Profesionálny stereo monitorovací systém. Poskytuje hudobníkovi slobodu pri pohybe na pódiu. Obsahuje P3T bezdrôtový vysielač, ktorý odosiela stereo alebo mono mix pomocou bezdrôtovej technológie hráčom na pódiu, má detailný 24-bit digitálny zvuk a odolné analógové, bezdrôtové pripojenie s dosahom nad 90 m. Frekvencia: 518-542 MHz.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 869 EUR
 

Dokáže sa jednoducho spárovať s príjmačom pomocou IR synchronizácie, má vysoko kontrastný LCD displej, voliteľnú line/aux úroveň, 6.3 mm TRS vyvážený vstup, sľučkový výstup, odpojiteľnú ¼ vlnovú anténu a hardvérovú sadu pre upevnenie do racku. Systém P300 ďalej obsahuje príjmač P3RA, ktorý využíva zmiešaný mód alebo stereo mód, pre vytvorenie osobného dvojkanálového mixu. Je ľahko nastaviteľný pomocou ovládačov Volume a Mix. Obsahuje skenovaciu funkciu pre rýchle vyhľadanie dostupnej frekvencie. Má dynamický rozsah 90 dB, kompaktné a ľahko upevniteľné telo a vďaka dvom AA batériam je schopný pracovať až 6 hodín. Pohodlie a istotu na pódiu zabezpečuje odolná kovová konštrukcia, LCD displej s menu navigáciou, 2 pásmový ekvalizér s funkciou High a Low boost a limiter hlasitosti. Je dodávaný so slúchadlami SE215, ktoré majú detailný zvuk, zvýraznené basy a úzky profil pre diskrétne použitie. Farebné prevedenie: Čierna. 

RF Carrier Range 488–937.5 MHz (Note: varies by region)
Compatible Freqeuncies Per Band up to 15
Tuning Bandwidth 24 MHz maximum (Note: varies by region)
Operating Range 90 m (300 ft)
Audio Frequency Response 38 Hz–15 kHz
Signal-to-Noise Ratio 90 dB (typical)
Total Harmonic Distortion <0.5% (typical) (ref. ±34 kHz deviation @ 1 kHz)
Companding Patented Shure Audio Reference Companding
Spurious Rejection >80 dB (typical)
Frequency Stability ±2.5 ppm
MPX Pilot Tone 19 kHz (±1 Hz)
Modulation FM*, MPX Stereo (ref. ±34 kHz deviation @ 1 kHz)
Operating Temperature −18 °C (0 °F) to +63 °C (145 °F)

 
Set obsahuje:Set obsahuje:

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie