Kategórie:

TASCAM SS-R250N

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: TASCAM
Katalógové číslo: SS-R250N
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 5

Dvojkanálový rekordér/prehrávač pre sieťové aplikácie, ktorý podporuje prehrávanie/nahrávanie z pamäťových kariet SD (SDXC podporované/maximum 128 GB) a USB flash pamäte, a poskytuje celý rad možností diaľkového ovládania a funkciu FTP klient, ktorá umožňuje automatický upload a download nahratých súborov. Je vybavený terminálom LAN pre pripojenie k sieti, ale tiež funguje ako FTP server, takže užívateľ môže nahrať/stiahnuť súbory aj zo strany PC. Vďaka tomu nie je nutné fyzicky vymeniť SD kartu, čo predstavuje bezpečnejší a pohodlnejší systém pre správu súborov. Funkcia Event List je vybavená doplnkom auto-play pre zvukové súbory, ktoré sú realizované ako hudba na pozadí alebo pre oznámenia, užitočná najmä v obchodoch a reštauráciách.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 769 EUR
 

Tiež umožňuje centralizovanú správu súborov z ústredia spoločnosti na viacerých miestach, čo je perfektná funkcia pre prehrávanie súborov vo viacerých obchodných reťazcoch súčasne. Nastavenie času pomocou funkcie SNTP Client ďalej umožňuje správu udalostí s väčšou presnosťou. Funkcia Automatic Upload umožňuje automatické uploadovanie nahratých súborov. K dispozícii sú tiež iOS/Android aplikácie pre transportné operácie a diaľkové ovládanie rôznych nastavení. Prehrávač/rekordér ponúka dva sloty pre SD karty, ktoré možno použiť na zálohovanie záznamu, súčasne zaznamenávajúc rovnaké dáta na dvoch kartách. Okrem toho, ak prvá karta trpí nedostatkom pamäte, funkcia Relay Recording automaticky začne používa druhú SD kartu, aby nedošlo pre prerušeniu nahrávania. Proces automatického zatvárania súboru zase zabraňuje strate dát v prípade náhleho výpadku napájania počas záznamu. Počas záznamu táto funkcia automaticky uloží a uzavrie súbor každých niekoľko sekúnd. Medzi ďalšie vlastnosti patrí funkcia Link Playback, ktorá umožňuje súčasnú prevádzku dvoch jednotiek, spojených pomocou prepojenia S/PDIF; XLR a RCA analógové vstupy/výstupy, AES/EBU a S/PDIF digitálne vstupy/výstupy; + 48V fantómové napájanie pre každý z dvoch mikrofónových vstupov; a RS-232C sériový port s paralelným D-sub 15-pinovým konektorom pre externé ovládanie. Dvojkanálovú Tascam IF-DA2 kartu s vstupom a výstupom podporujúcu Dante rozhranie je možné naištalovať a používať spolu s rekordérom/prehrávačom pre rozšírenie možností aplikácie (karta sa predáva samostatne). Rozmery: 482,6 x 45 x 300,5 mm. Hmotnosť: 2,9 kg.

 
tascam_ss-r250n-1tascam_ss-r250n-1

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie