Kategórie:

Tech 21 SansAmp Para Driver DI

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: TECH 21
Katalógové číslo: 204996
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 3

Nová verzia! Multifunkčný DI box vhodný pre akustickú, elektrickú gitaru a basgitaru a kontrabas, s rozsiahlymi možnosťami úpravy zvuku. Dáva zvuku vášho nástroja prirodzené teplo a konkrétnosť, akú je inak možné dosiahnuť len snímaním zvuku mikrofónom z lampového aparátu. Obvody SansAmp eliminujú rušivé zložky vo zvuku piezo snímačov, ovládačom Drive môžete pridať skreslenie. Nová verzia má pridaný Rumble Filter, ktorý odstraňuje nechcené subsonické - hlboké frekvencie a Air, ktorý pridáva akustickej gitare výškové frekvencie.


 
 ks
Doporučená cena s DPH: 358,80 EUR
Ušetríte 17 %
Vaša cena s DPH: 299 EUR
 

Výstup 1/4" jack, XLR s voliteľnou úrovňou výstupného signálu. Paralelný výstup 1/4" jack na ladičku. Napájanie 9V batériou alebo adaptérom (nie sú súčasťou balenia), možnosť tiež napájať fantómovým napájaním z mixu.

Upozornenie pre obchodníkov: Popisy na stránke www.bigmusic.sk sú chránené autorskými právami a ich kópie sú v notárskej úschove od chvíle ich vytvorenia. V prípade, že na svojich internetových stránkach použijete popisy produktov zo stránky www.bigmusic.sk, je potrebné uviesť pôvodný zdroj s textom: Popis produktu pochádza zo stránky www.bigmusic.sk, pričom www.bigmusic.sk musí byť aktívny odkaz. V opačnom prípade ide o porušenie predpisov o pravidlách hospodárskej súťaže ako aj o porušenie autorského zákona.

 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie