Kategórie:

Yamaha PSR-E343 sada 2

Výrobca: YAMAHA
Katalógové číslo: PSR-E343-S2
Záruka (mesiacov): 24

AKCIA - Zvýhodnená sada - balenie obsahuje aj napájací adaptér Yamaha PA 130A, slúchadlá, gigbag, pedál a stojan v tvare X
Školský keyboard pre začínajúcich hudobníkov, funkcia Ultra Wide Stereo pre špičkový zvuk, 61 kláves s dotykovou odozvou, 550 vysoko kvalitných zvukov vrátane XG-Lite, efektová sada zvukov, 136 doprovodov, 102 presetov, efekty ako reverb, chorus, harmony, 32-hlasová polyfónia, výukový systém Y.E.S., podsvietený LED display, MIDI in / out, hmotnosť 4,4 kg, napájač v cene.
 
 

Yamaha bola vždy lídrom v produkcii domácich klávesov, zavádzaní nadštandardných funkcií a zjednodušovaní výuky a prehrávania hudby doma, alebo kdekoľvek inde vďaka svojej ľahkej a kvalitnej konštrukcii. PSR-E343 je plne nabitý s 550 kvalitnými zvukmi a 136 štýlmi, rovnako ako mnoho ďalšími skvelými funkciami. V tejto úžasnej klávesnici je pre každého niečo.

PSR E343 je dodávaný s 61 klávesami plnej veľkosti, vstupom pre sustain pedál a vstavaným vzdelávacím systémom. K dispozícii je tiež aplikácia pre iPhone / iPad a iPod touch, takže či už ste začiatočník, alebo pokročilý, PSR E343 je mocný nástroj, ktorý vám pomôže zlepšiť a rozvíjať svoje zručnosti v hre na piáno. K dispozícii je tiež AUX vstup, takže môžete pripojiť MP3 prehrávač a hrať do svojej obľúbenej skladby. Master EQ umožňuje riadiť a optimalizovať celkový zvuk podľa vašich predstáv. Ak potrebujete trénovať potichu, stačí jednoducho pripojiť slúchadlá a reproduktory sa automaticky vypnú.

Záznam až 5 skladieb pomocou interného 2-stopového sekvencera. Zaznamenajte rôzne časti hry rukou do svojej vlastnej kompozície!

PSR-E343 má nový dizajn všetkých kontrolných ovládačov vyvedených na prednej strane zariadenia, takže začiatočníci nebudú mať žiadny problém v navigácii. Tóny, rytmy a 102 prednastavených songov sú pohodlne dostupné dotykom tlačidla. USB port umožňuje pripojiť PSR E343 k počítaču, ktorý je možné použiť prakticky s každým hudobným softwarom.

 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie