Kategórie:

Yamaha PSR-S975

Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: YAMAHA
Katalógové číslo: PSR-S975
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 3

Výhodne nakúpte aj príslušenstvo v sade – stojan, slúchadlá, stoličku alebo lavičku. Pošlite nám svoj kontakt a vypracujeme Vám výhodnú cenovú ponuku.
Chcem výhodne kúpiť aj príslušenstvo v sade.


Profesionálna, 61-klávesová pracovná stanica pre živé vystúpenia zo série PSR, ktorá kombinuje vlastnosti všetkých modelov z tejto série s výkonnými funkciami pre živé vystúpenia vrátane univerzálnych efektov, možnosti pripojenia externého displeja a nastavenia vokálových harmónií. Je vybavená dvoma priraditeľnými ovládacími prvkami, modulačným kolieskom a dvoma priraditeľnými vstupmi pre nožný spínač, čím zabezpečuje, že používateľ má pri živom vystúpení úplnú kontrolu nad zvukmi, štýlmi, efektmi a inými funkciami.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 1 729 EUR
 

Ponúka celkovo 1625 zvukov vrátane zvukových skupín Super Articulation a Organ Flutes, 55 Drum/SFX súprav a 480 XG zvukov, ako aj komplexnú sadu efektov vrátane Real Distortion a Real Reverb prevzatých zo svetoznámeho modelu Tyros 5, a 523 štýlov vrátane 40 Audio štýlov, 34 Session štýlov, 15 DJ štýlov a 3 Free Play štýlov. Implementované funkcie “Half Bar Fill-in” a “Mono Legato” ďalej rozširujú variabilitu vystúpení, rovnako ako funkcia Synth Vocoder pre využitie hlasu a jeho syntézu s hudbou či funkcia Vocal Harmony 2, ktorá ovláda rozsah, úroveň a počet pridaných harmónií. Nastavenia všetkých funkcií je tiež možné okamžite vyvolať z registračnej pamäte. Pracovná stanica je ďalej vybavená vstupom Mic/Guitar, ktorý umožňuje užívateľovi ľahko pridať vokály alebo gitaru počas živého vystúpenia. Prehrávanie zvuku z USB s ovládaním časových úsekov a posunu rozsahu, a funkciou zrušenia hlasu či zobrazovania textov vo formáte MP3 navyše dodáva hĺbku a univerzálnosť použitia v akejkoľvek situácii. Softvér Yamaha Expansion Manager ďalej umožňuje užívateľovi vytvárať individuálne súbory s rozširujúcimi dátami obsahujúce zvukové balíčky Voice & Style Expansion a využívať zabudovanú pamäť s kapacitou 768 MB. Pracovná stanica je dodávaná s notovým stojanom a sieťovým adaptérom. Rozmery: 1002 x 148 x 437 mm. Hmotnosť: 11,6 kg.

 
yamaha_psr-s975-1yamaha_psr-s975-1
yamaha_psr-s975-2yamaha_psr-s975-2
yamaha_psr-s975-3yamaha_psr-s975-3

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie