Kategórie:

Alesis Recital Pro

na_sklade.gif Je na sklade Poštovné zadarmo

Výrobca: ALESIS
Katalógové číslo: AI RECITALPROXEU
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 5

Výhodne nakúpte aj príslušenstvo v sade – stojan, slúchadlá, stoličku alebo lavičku. Pošlite nám svoj kontakt a vypracujeme Vám výhodnú cenovú ponuku.
Chcem výhodne kúpiť aj príslušenstvo v sade.


Stage piano s vyváženou kladivkovou klavírnou mechanikou zo série Recital. Alesis Recital Pro ponúka 88 kláves s vyváženou kladivkovou mechanikou a nastaviteľnými úrovňami citlivosti. Piano ponúka na výber z 12 vstavaných prémiových zvukov s možnosťou využívania funkcii Split alebo Layer. O samotný zvuk sa stará audio systém so vstavaným zosilňovačom s výkonom 20 W. Recital Pro ponúka maximálnu polyfóniu 128 hlasov. K dispozícii je aj Lesson mód, ktorý hráča sprevádza lekciami a učí ho hre na klavír. Cit pre dokonalé tempo pomáha vyvinúť vstavaný metronóm s nastaviteľným tempom v rozmedzí od 30 do 280 bpm a prítomný je aj vstavaný rekordér. K dispozícii je aj efektový procesor s nastavením modulácie, chorusu, reverbu a rezonancie. Medzi výstupnými konektormi je možné nájsť dvojicu TRS 6,3 mm výstupov pre pripojenie piana k mixu alebo PA a 6,3 mm TRS pre pripojenie slúchadiel. Samozrejmosťou je aj USB konektor pre využívanie MIDI-USB funkcii. Piano je možné napájať pomocou priloženého adaptéru alebo 6 batériami typu D. Sustain pedál a batérie nie sú súčasťou balenia. Farebné prevedenie: Black.
 
 ks
Vaša cena s DPH: 343 EUR
 
 
alesis_recital_pro-1alesis_recital_pro-1
alesis_recital_pro-2alesis_recital_pro-2
alesis_recital_pro-3alesis_recital_pro-3
alesis_recital_pro-4alesis_recital_pro-4
alesis_recital_pro-5alesis_recital_pro-5

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie