Kategórie:

BOSS DB 60 Dr. Beat Metronome

Poštovné zadarmo

Výrobca: BOSS
Katalógové číslo: 086660099
Záruka (mesiacov): 24
Dodacia doba - bežne (prac. dni): 2

Viac ako len obyčajný metronom

DB-60 je luxusný metronóm, ktorý vie predpísať štýl clicku. Naprogramujte si svoje doby alebo zvoľte z množstva patternov. Poklepte vo svojom tempe a zmerajte si svoje cvičenie funkciami Stop Watch a Timer. Podsvietený display zaručuje viditeľnosť údajov podľa nastavení na 5s alebo na stálo.

 
 ks
Vaša cena s DPH: 69 EUR
 

● Digitálny metronóm
● Zabudovaná ladička, stopky, časovač
● Funkc. NOTE MIX umožňuje vytvoriť bicie paterny rôznych žánrov
● LOOP PLAY vyvoláva nastavenia uložené v pamäti a prehráva bicie paterny
● Poradie paternov možno nastaviť podľa potreby
● Podsvietený display


Upozornenie pre obchodníkov: Popisy na stránke www.bigmusic.sk sú chránené autorskými právami a ich kópie sú neoddeliteľnou súčasťou notárskej zápisnice uloženej dňa 25. 3. 2011 v notárskom centrálnom registri listín pod č. N 179/2011, NZ 10841/2011, NCRls 11107/2011. V prípade, že na svojich internetových stránkach použijete popisy produktov zo stránky www.bigmusic.sk, je potrebné uviesť pôvodný zdroj s textom: Popis produktu pochádza zo stránky www.bigmusic.sk, pričom www.bigmusic.sk musí byť aktívny odkaz. V opačnom prípade ide o porušenie predpisov o pravidlách hospodárskej súťaže ako aj o porušenie autorského zákona.

 

Diskusia

V tejto diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky

 
Tento web používa pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Dalšie informácie